Souhlas se zpracování osobních údajů

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1.            Udělujete tímto souhlas společnosti Výškové práce České Budějovice s.r.o. , se sídlem Horymírova 256/28, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice , IČ: 03755720 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka  23437

 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

 

-     jméno a příjmení

-     název společnosti

-     e-mail

-         telefonní číslo

-         adresa

2.            Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem vzájemné komunikace. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

 

3.   S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

4.            Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

-     vzít souhlas kdykoliv zpět,

-            požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,

-            vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,

-            požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

-     na přenositelnost údajů,

-            podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.